Nepodceňujte výber DJa na svadbu a nerozhodujte sa len podľa ceny

Hudba, zábava je najdôležitejšia vec na svadobnej hostine. Nepokazte si svadbu lacným neskúseným DJom. Ako DJ pôsobím od roku 2005, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať !

Mám široký playlist všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie. Zahrám aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. 

Oldies, ľudovky, čardáše, rusnácke, cigánske, repete, disco, známe súčasné aj staré hity, talianske, španielske, staré dobré funky, slovenské české hity, zábavné tanečné hity latino, twist, rock n roll, pre deti detské pesničky a iné. 

Špičkový zvuk, ozvučenie obradu, luxusné nasvietenie sály do rôznych farieb, inteligentné rotačné hlavy, ktoré dodajú Vášmu priestoru veľkú zmenu a obrovskú show počas celého večera, karaoke,  projekcia fotiek, svadobné hry aktivity pre hostí, svadobný program až po začepčenie, ktorý bude hostí zaujímať a príjemne ich pobaví.

Nasvietenie sál

Osvetlenie sály môže zvýrazniť jej krásu, doplniť svadobnú výzdobu, ale môže byť veľmi nápomocné aj v prípade, ak potrebujete skryť drobné nedostatky priestoru. Osvetlenie svadby sa v dnešnej dobe stáva rovnako dôležitou súčasťou ako pekná výzdoba, kvalitné fotografie, či zmysluplné video

Poradím so scenárom svadby, tak aby zábava bola nezabudnuteľná.